Adler Clock Radio | AD 1121 S
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Muud funktsioonid | 1.8-inch clock radio with red LED Digit height 48 mm 24-hour LED display Double alarm AM/FM digital radio 10 preset memory stations |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 818 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Clock Radio |
| Producer product name | AD 1121 S |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












